Zavolejte teď! 906 70 00 00
Cena hovoru: 70 Kč za minutu
 
Akční platba platební kartou 244 00 55 11
Telefonní číslo se základním tarifem
 
 
POTŘEBUJETE POMOC? EZO.TV Info: 272 018 179
Master

Reja

Telefonní číslo:
 
Linka:
Cena hovoru:
70 Kč/minutu
 
 
Podrobnosti

Vítam vás na mojom profile som veštica a jasnovidka Reja. Už od mala mam dar vidieť duše zosnulých ktorý sú tu už niet. Zaoberám sa bielou mágiou ,som veriaca verím v dobro a prinášam pokoj dušiam. Verím ,že príroda je spätá s človekom a každý kto chce mať pokoj v duši mal by byť pokorný ku nej a uvedomiť si, že všetko v nej je živé a pre nás veľmi dôležité.

Zkušenost: 20 let
Schopnosti: Čarodějnice/Šaman/Mág, Andělská komunikace, Věštec, Jasnovidec
Znalosti: Právní/soudní spory, Láska/vztahy, Peníze, Zvířata/domácí mazlíčci, Duchovní vývoj, Kariéra/práce, Zemřelí členové rodiny, Osud/životní cesta, Rodina/domov, Zdraví, Ztracení lidé/předmety
Nástroje: Žádné nástroje, Karty, Odstranění kletby
Styl: Soucitný
O mně
Luďom pomáham už dlho,viem posťahovať negatívnu energiu ,pomáham usmerniť váš život kartami ktoré vám, pomôžu v rozhodujúcich životných situáciach.Viem sa kontaktovať s bytosťami s iného sveta ktoré vám chcú zdeliť posolstvo. Moje schopnosti som zdedila po svojej zosnulej matke, bola to uznávaná jasnovidka a liečiteľka. Verím , že spolu nájdeme riešenie vo vašich vážnych aj menej vážnych problémoch, ktoré vás trápia. Veštím s anielských a tarotových kariet. Viem vám poradiť zaručené zaklínadla pre prinavrátenie lásky a viem vám povedať že čo ste boli v minulom živote.
Napsat komentář
V případě spokojenosti s naším poradcem nebo také v opačném případě, napište nám Váš názor!
Prosíme, abyste kliknutím na hvězdičky 1-5 ohodnotil vykonanou práci našeho věštce!
Reja
 
Prosíme, ohodnoťte věštce pomocí hvězdiček
 
Názor
Jméno
Emailová adresa